Handikupowanie z rozprzestrzenianiem się zakładów: zwycięska strategia

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, handicapowanie jest jedną z najważniejszych strategii, których możesz użyć, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Handikapowanie odnosi się do praktyki analizy drużyn, graczy i innych istotnych czynników w celu ustalenia, która drużyna jest bardziej prawdopodobna.

Na przykład, jeśli

Jednym popularnym narzędziem używanym przez Handicappers jest rozprzestrzenianie się zakładów. Rozprzestrzenianie zakładów to linia ustawiona przez bukmacherów, która wskazuje margines zwycięstwa, który według nich wygra faworyt. Innymi słowy, spread jest sposobem na wyrównanie boiska między dwiema drużynami i stworzenie bardziej równego pojedynku.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej upośledzeniu spreadów zakładów i tego, jak może to być zwycięska strategia dla sportowych bettorów.

Zrozumienie rozprzestrzeniania się zakładów

Kiedy zakładasz imprezę sportową, zasadniczo zakładasz jedną drużynę, aby zdobyć drugą. Jednak nie wszystkie zespoły są równe, a czasem jedna drużyna jest znacznie bardziej skłonna do wygrania niż druga.

Aby zrównoważyć tę nierównowagę, bukmacherzy używają rozprzestrzeniania się zakładów. Spread jest zasadniczo upośledzeniem, który ulubiona drużyna musi pokonać, aby Twój zakład wygrał. Na przykład, jeśli zakłady rozprzestrzeniły się na mecz piłki nożnej, wynosi -6.5, oznacza to, że ulubiona drużyna musi wygrać o co najmniej 7 punktów, aby Twój kasyno gg bet zakład mógł zapłacić.

Z drugiej strony, jeśli postawisz na zespół Underdog, a spread wynosi +6.5, oznacza to, że drużyna słabsza może przegrać nawet do 6 punktów, a twój zakład nadal będzie zwycięzcą. Spread zakładów ma na celu stworzenie bardziej równego pojedynku między dwiema drużynami, co może sprawić, że wybrać zwycięzcę, ale może również skutkować większymi wypłatami.

wydajnością zespołu

Korzystanie z zakładów zakładowych do handicapowania

Jeśli chodzi o upośledzenie, rozprzestrzenianie się zakładów może być cennym narzędziem do identyfikacji, która drużyna jest bardziej prawdopodobna. Oto kilka wskazówek, jak używać zakładów zakładów do upośledzenia gry:

Przestudiuj zespoły

Pierwszym krokiem w handicapowaniu się z rozprzestrzenianiem się zakładów jest studiowanie zespołów zaangażowanych w grę. Obejmuje to analizę wcześniejszych wyników, kontuzji graczy, demograficzne zespołu i inne istotne czynniki, które mogłyby wpłynąć na wynik gry.

Na przykład, jeśli jedna drużyna była w zwycięskiej serii i ma silny skład ofensywny, mogą bardziej skłonić do pokonania rozprzestrzeniania się. Z drugiej strony, jeśli kluczowy gracz zostanie ranny lub jeśli zespół ma historię przegranej na drodze, może to wskazywać, że mogą walczyć o pokrycie rozprzestrzeniania się.

Porównaj spread z wydajnością zespołu

Gdy dobrze zrozumiesz zespoły zaangażowane w grę, możesz zacząć porównywać rozprzestrzenianie się zakładów z wcześniejszymi występami zespołu. Może to pomóc w ustaleniu, czy rozprzestrzenianie się jest zbyt wysokie, czy zbyt niskie.

Na przykład, jeśli zespół konsekwentnie wygrał duże marginesy w poprzednich meczach, a rozprzestrzenianie się zakładów jest stosunkowo niskie, może to być dobra okazja, aby postawić na nich, aby pokonać spread. Z drugiej strony, jeśli drużyna starała się wygrać w poprzednich meczach, a zakłady zakładów jest wysokie, może to wskazywać, że jest mało prawdopodobne, aby pokryć spread.

Rozważ czynniki zewnętrzne

Wreszcie, ważne jest, aby rozważyć czynniki zewnętrzne, które mogłyby wpłynąć na wynik gry. Obejmuje to takie rzeczy, jak warunki pogodowe, morale zespołu i przewagę na polu.

Na przykład, jeśli zespół gra w niekorzystnych warunkach pogodowych, które mogłyby wpłynąć na ich wydajność, może to utrudnić pokonanie rozprzestrzeniania się. Podobnie, jeśli drużyna gra w domu i ma mocną płytę na swoim rodzinnym boisku, może to dać im przewagę nad przeciwnikiem.

Końcowe przemyślenia

Ogólnie rzecz biorąc, upośledzenie się do zakładu zakładów może być zwycięską strategią dla bettorów sportowych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Studiując zespoły, porównując rozprzestrzenianie się do wyników zespołu i biorąc pod uwagę czynniki zewnętrzne, możesz wprowadzić bardziej świadome zakłady, które mają większą szansę na zapłacenie.

Podobnie jak w przypadku jakiejkolwiek formy zakładów sportowych, ważne jest, aby ćwiczyć odpowiedzialny hazard i nigdy nie stać się więcej, niż możesz sobie pozwolić na przegraną. Jeśli jednak możesz skutecznie upośledzić gry za pomocą rozprzestrzeniania się zakładów, możesz być w stanie cieszyć się bardziej spójnymi wygranymi i przyjemniejszym doświadczeniem w zakładach sportowych.